אודות המרכז לשיעורי נגינה

שיעורי פסנתר ופיתוח קול ממיטב המורים בירושלים

מאחורי היוזמה להקמת האתר עומדת קבוצת מוזיקאים ירושלמית שחבריה פועלים ביחד ולחוד לקידום הוראת הנגינה וחיי המוזיקה בירושלים. המורים כולם אקדמאים ובעלי שנות נסיון רבות בהוראת נגינה באופן פרטי, בקונסרבטוריונים ובמסגרות שונות. אנו עוסקים ביחד ולחוד בפיתוח דרכי הוראה מקוריות מתוך דיון וקשר מתמיד לנעשה בתחום הוראת המוזיקה לצד רכישת מיומנות הנגינה בכלי. אנו מאמינים כי לעיסוק במוזיקה מקום חשוב בהעשרת עולמו הפנימי והרוחני של האדם וכי לימוד נגינה מגיל צעיר מפתח צדדים אינטלקטואליים ונפשיים חשובים ומקנה ערכים חיוביים של רגישות, הקשבה ,מחשבה והעמקה. ככל שהעיסוק בטכנולוגיה תופס מקום גדל והולך בחיינו כך גובר הצורך בפיתוח ושימור חוויות אחרות של החושים ומוזיקה היא כלי חשוב בשימור הרגישות לאסטטיקה, וביכולת הבעה ותקשורת.

המורה מלווה את התלמיד לאורך מסלול ההתקדמות וההתפתחות שלו בהתאם לגיל ולשאיפות המקצועיות. בהיצע המורים שלנו תמצאו מורים לפסנתר, מורים לגיטרה, מורים לחליל, מורים לכינור ומורים לפיתוח קול כולם מוזיקאים פעילים ומוכרים בתחומם. מעבר לשיעורים יחידניים בנגינה אנו יוצרים מידי פעם גם מפגשים לנגינה משותפת סדנאות וקונצרטים פתוחים לקהל. המורים שלנו מלמדים כולם במרכז ירושלים. נשמח להעניק לכם מפגש ייעוץ ללא תשלום או התחייבות בין אם אתם עושים את הצעדים הראשונים בנגינה או תלמידים מתקדמים המעוניינים בהמשך לימוד והעמקה. פנו אלינו לתיאום פגישה

בנוסף למידע על לימוד נגינה בירושלים תמצאו באתר שלנו גם חנות מוזיקה ובה היצע גדול של תווים, חוברות ללימוד נגינה, ספרי מוזיקה ,תקליטורים ומוזיקה להורדה. באתר תמצאו גם מאמרים בנושא הוראת נגינה וקישורים שימושיים. אנו מקווים כי תהנו מן המידע ותשתפו בו אחרים.

ייעוץ והכוונה

נשמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ ללא עלות!

הסטודיו ממוקם במרכז ירושלים ונגיש בתחבורה ציבורית.

לימוד כלי נשיפה בירושלים